fbpx
Dołącz do Szkoły YouTuba i odmień swój kanał! Zapisy w tej edycji trwają do 25 maja!

OFERTA

Szkoła YouTuba – 995zł
Szkoła YouTuba to jedyny w Polsce tak rozbudowany i kompleksowy program o budowaniu kanału YouTube, gdzie przeprowadzę Cię przez cały proces. Sprawdź szczegóły TUTAJ

Mistrz Miniatur – 239zł
Mistrz Miniatur to program o tworzeniu spójnego i atrakcyjnego wyglądu kanału YouTube dzięki miniaturom. Sprawdź szczegóły TUTAJ

Konsultacja online – 800 zł
Doradzę Ci w rozwoju Twojego kanału YouTube w formie wideokonsultacji online. Kwestie, jakie poruszymy na konsultacji to:
-Analiza Twojego kanału
-Pomoc w dobraniu strategii
-Ustalenie modelu biznesowego
-Opracowanie źródeł przychodu kanału
-Pomoc w zakresie content planu
-Zwiększenie klikalności i czasu oglądania
-Optymalizacja filmów
-Analiza słów kluczowych i miniatur
-Odpowiedź na Twoje pytania

-Stosuję indywidualne podejście i szeroki biznesowy kontekst.
-Otrzymasz nagranie z naszej rozmowy, do którego możesz zawsze wracać w przyszłości.
-Otrzymasz uzupełniające materiały szkoleniowe (wideo, pdf) dopasowane do Twojego problemu.
-Otrzymasz wsparcie mailowe – masz 3 tygodnie na wysłanie mi 1 maila z pytaniami
-Otrzymasz fakturę VAT na firmę (opcjonalne). Ww. cena to cena brutto.
-Czas trwania konsultacji: 60-75 minut

Do każdej konsultacji przygotowuję się indywidualnie, dlatego zadam Ci kilka wstępnych, bardzo ważnych pytań. Wypełnij formularz poniżej.

Zatrudniłem Grzegorza, gdy mój kanał wpadł w trend spadkowy po bardzo dużych wzrostach. Myślałem już, że nie będę w stanie odwrócić tej sytuacji. Grzegorz zoptymalizował cały kanał, stworzył miniaturki i znalazł chwytliwe tematy. Po miesiącu kanał znów wrócił do trendu wzrostowego. Natychmiast zatrudniłem go na stałe i poleciłem kilku osobom. Nie ma w Polsce większego eksperta od Youtube’a.
Adrian Kołodziej, http://www.adriankolodziej.pl

Grzesiek to mistrz YouTuba. Pomógł mi rozwinąć, poprawić i zoptymalizować mój kanał, a do tego nauczył, jak kontynuować jego rozwój już bez jego pomocy. Zawsze pomocny, otwarty i dbający o szczegóły. Jeśli chcesz zobaczyć efekt jego pracy, to obejrzyj to video.
Marcin Osman, OSMPower.pl

Przed rozpoczęciem współpracy z Grześkiem, nie byłem przekonany, czy jest mi w stanie pomóc. Już wstępna rozmowa rozwiała większość wątpliwości. Grzesiek nie tylko wskazał mi błędy, ale również włożył wysiłek w to, aby zrozumieć kontekst mojej branży i cech mojego charakteru. Przygotował zestaw sugestii oraz dwa interesujące scenariusze rozwoju. Efekty widziałem już w pierwszym filmie, który osiągnął statystyki wyższe o ponad 150% w porównaniu do najlepszych do tej pory publikowanych przeze mnie filmów. Szczególnie doceniam u niego świetną komunikację i zrozumienie szerokiego kontekstu.
Adam Gospodarczyk, https://overment.com

Mój kanał jest młody, ale od samego początku zależało mi na prowadzeniu go w profesjonalny sposób, dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt. Ale YouTube to również postępowanie zgodnie z zasadami algorytmu i trendów. Dlatego postanowiłem skonsultować miniaturki, tytułu i opisy z Grzegorzem,
który jest ekspertem w tej dziedzinie. Dwucyfrowe CTR’y po konsultacjach mówią same za siebie.
Mateusz Juja, Pomadziarz.pl

Grzegorz to świetny specjalista, nie daje magicznych sztuczek i nie obiecuje cudów, a w zamian za to dostajemy konkretne rozwiązania co poprawić, zoptymalizować żeby nasz kanał rósł i pozyskiwał klientów. Kiedy zakładałem kanał nie miałem pojęcia jak ważna jest jego optymalizacja i że moje filmy bez dobrego tytułu i miniatury nie mają żadnych szans być polecane dalej przez algorytm. Grzegorz pracuje z najlepszymi i ma praktyczną wiedzę z wielu różnych branż. Serdecznie Polecam
Tomasz Guzik, http://www.tomaszguzik.pl/

Polecam współpracę z Grzegorzem. Jako praktyk z ponad milionem subskrypcji na swoich kanałach YouTube dokładnie wiedział, jak przekazać wiedzę w pigułce, tak abym mógł wystartować z własnym kanałem. Jeśli potrzebujesz, zrobi dla Ciebie również skuteczne miniatury do filmów.
Jarek Marszałek, Materassi.pl