fbpx
Dołącz do Szkoły YouTuba i odmień swój kanał! Zapisy w tej edycji trwają do 22 września!

O mnie

GRZEGORZ PIETRAS

Współpracuję z przedsiębiorcami i pomagam im zwiększać zasięgi na YouTube.
Jestem twórcą animacji 3D, które zostały wyświetlone ponad 600.000.000 razy na YouTube, a sam kanał Binkie TV przekroczył grubo ponad 1.000.000 subskrypcji.
Mam 7 lat doświadczenia w budowaniu kanałów polskich i międzynarodowych.
Opublikowałem blisko 1000 filmów, do których własnoręcznie stworzyłem miniatury.
Specjalizuję się w analityce, strategii i optymalizowaniu filmów.
Uważam, że każdy twórca, aby móc osiągać wysokie wyniki na YouTube, musi dopasować format kanału do swojej osobowości.

Hobbystycznie grywam w gry planszowe, a po godzinach zdarza mi się też coś samemu projektować. Bardzo lubię muzykę metalową i tradycyjną polską kuchnię. Interesują mnie ekonomia i ostatnio biohacking. Prywatnie mąż i ojciec.
Zobacz moją ofertę

Opinie o mojej pracy

Zatrudniłem Grzegorza, gdy mój kanał wpadł w trend spadkowy po bardzo dużych wzrostach. Myślałem już, że nie będę w stanie odwrócić tej sytuacji. Grzegorz zoptymalizował cały kanał, stworzył miniaturki i znalazł chwytliwe tematy. Po miesiącu kanał znów wrócił do trendu wzrostowego. Natychmiast zatrudniłem go na stałe i poleciłem kilku osobom. Nie ma w Polsce większego eksperta od Youtube’a.
Adrian Kołodziej, http://www.adriankolodziej.pl

Grzesiek to mistrz YouTuba. Pomógł mi rozwinąć, poprawić i zoptymalizować mój kanał, a do tego nauczył, jak kontynuować jego rozwój już bez jego pomocy. Zawsze pomocny, otwarty i dbający o szczegóły. Jeśli chcesz zobaczyć efekt jego pracy, to obejrzyj to video.
Marcin Osman, OSMPower.pl

Przed rozpoczęciem współpracy z Grześkiem, nie byłem przekonany, czy jest mi w stanie pomóc. Już wstępna rozmowa rozwiała większość wątpliwości. Grzesiek nie tylko wskazał mi błędy, ale również włożył wysiłek w to, aby zrozumieć kontekst mojej branży i cech mojego charakteru. Przygotował zestaw sugestii oraz dwa interesujące scenariusze rozwoju. Efekty widziałem już w pierwszym filmie, który osiągnął statystyki wyższe o ponad 150% w porównaniu do najlepszych do tej pory publikowanych przeze mnie filmów. Szczególnie doceniam u niego świetną komunikację i zrozumienie szerokiego kontekstu.
Adam Gospodarczyk, https://overment.com

Mój kanał jest młody, ale od samego początku zależało mi na prowadzeniu go w profesjonalny sposób, dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt. Ale YouTube to również postępowanie zgodnie z zasadami algorytmu i trendów. Dlatego postanowiłem skonsultować miniaturki, tytułu i opisy z Grzegorzem,
który jest ekspertem w tej dziedzinie. Dwucyfrowe CTR’y po konsultacjach mówią same za siebie.
Mateusz Juja, Pomadziarz.pl

Grzegorz to świetny specjalista, nie daje magicznych sztuczek i nie obiecuje cudów, a w zamian za to dostajemy konkretne rozwiązania co poprawić, zoptymalizować żeby nasz kanał rósł i pozyskiwał klientów. Kiedy zakładałem kanał nie miałem pojęcia jak ważna jest jego optymalizacja i że moje filmy bez dobrego tytułu i miniatury nie mają żadnych szans być polecane dalej przez algorytm. Grzegorz pracuje z najlepszymi i ma praktyczną wiedzę z wielu różnych branż. Serdecznie Polecam
Tomasz Guzik, http://www.tomaszguzik.pl/

Polecam współpracę z Grzegorzem. Jako praktyk z ponad milionem subskrypcji na swoich kanałach YouTube dokładnie wiedział, jak przekazać wiedzę w pigułce, tak abym mógł wystartować z własnym kanałem. Jeśli potrzebujesz, zrobi dla Ciebie również skuteczne miniatury do filmów.
Jarek Marszałek, Materassi.pl

Współtworzyłem z Grzegorzem kanał, gdzie publikowałem moje filmy animacyjne. Kanał rozwinął się bardzo szybko i organicznie dzięki jego zabiegom. Grzegorz łatwo diagnozował problemy i profesjonalnie zajął się timingiem, optymalizacją filmów, przekierowaniem ruchu, miniaturami i badaniem analytics.
Piotr Budek, https://www.youtube.com/EpicNumbers

O mnie w liczbach

7 lat prowadzenia kanałów na YouTube
1000+ własnoręcznie opublikowanych filmów
1000+ własnoręcznie wykonanych miniatur
1000+ godzin poświęconych na analizowaniu wskaźników
1000+ godzin poświęconych na optymalizowaniu kanałów
600.000.000+ wyświetleń filmów na YouTube