O mnie

Ze złotym przyciskiem, czyli nagrodą od YouTube za przekroczenie 1 000 000 subskrybentów.

GRZEGORZ PIETRAS
Na co dzień zajmuję się grafiką 3D, animacją i produkcją filmów. Właśnie głównie z tym łączę moją pracę na YouTube, gdzie publikuję moje filmy animowane i zarządzam kanałami.
Doradzam przedsiębiorcom w prowadzeniu ich kanałów, pomagam optymalizować content i zwiększać wyniki.
Hobbystycznie grywam w gry planszowe, a po godzinach zdarza mi się też coś samemu projektować. Bardzo lubię muzykę metalową i tradycyjną polską kuchnię. Interesują mnie ekonomia i ostatnio biohacking. Prywatnie mąż i ojciec.
Zobacz moją ofertę

Opinie o mojej pracy

Grzesiek to mistrz YouTuba. Pomógł mi rozwinąć, poprawić i zoptymalizować mój kanał, a do tego nauczył, jak kontynuować jego rozwój już bez jego pomocy. Zawsze pomocny, otwarty i dbający o szczegóły. Jeśli chcesz zobaczyć efekt jego pracy, to obejrzyj to video.
Marcin Osman, OSMPower.pl

Mój kanał jest młody, ale od samego początku zależało mi na prowadzeniu go w profesjonalny sposób, dlatego zainwestowaliśmy w dobry sprzęt. Ale YouTube to również postępowanie zgodnie z zasadami algorytmu i trendów. Dlatego postanowiłem skonsultować miniaturki, tytułu i opisy z Grzegorzem,
który jest ekspertem w tej dziedzinie. Dwucyfrowe CTR’y po konsultacjach mówią same za siebie.
Mateusz Juja, Pomadziarz.pl

Polecam współpracę z Grzegorzem. Jako praktyk z ponad milionem subskrypcji na swoich kanałach YouTube dokładnie wiedział, jak przekazać wiedzę w pigułce, tak abym mógł wystartować z własnym kanałem. Jeśli potrzebujesz, zrobi dla Ciebie również skuteczne miniatury do filmów.
Jarek Marszałek, Materassi.pl

Zatrudniłem Grzegorza, gdy mój kanał wpadł w trend spadkowy po bardzo dużych wzrostach. Myślałem już, że nie będę w stanie odwrócić tej sytuacji. Grzegorz zoptymalizował cały kanał, stworzył miniaturki i znalazł chwytliwe tematy. Po miesiącu kanał znów wrócił do trendu wzrostowego. Natychmiast zatrudniłem go na stałe i poleciłem kilku osobom. Nie ma w Polsce większego eksperta od Youtube’a.
Adrian Kołodziej, http://www.adriankolodziej.pl

Współtworzyłem z Grzegorzem kanał, gdzie publikowałem moje filmy animacyjne. Kanał rozwinął się bardzo szybko i organicznie dzięki jego zabiegom. Grzegorz łatwo diagnozował problemy i profesjonalnie zajął się timingiem, optymalizacją filmów, przekierowaniem ruchu, miniaturami i badaniem analytics.
Piotr Budek, https://www.youtube.com/EpicNumbers

O mnie w liczbach

6 lat prowadzenia kanałów na YouTube
900+ własnoręcznie opublikowanych filmów
900+ własnoręcznie wykonanych miniatur
1000+ godzin poświęconych na analizowaniu wskaźników
1000+ godzin poświęconych na optymalizowaniu kanałów
600.000.000+ wyświetleń filmów na YouTube


Mój kanał:
Binkie